ישראל

ייצור ואספקה גלובליים

Manufacturing

אנו בזואטיס מבינים כי רופאים וטרינריים ומגדלי בעלי החיים סומכים על אספקה אמינה של מוצרי בריאות באיכות גבוהה כדי שיתאפשר להם להעניק את הטיפול המיטבי לבעלי החיים שהם מגדלים ושבהם הם מטפלים. לכן, תהליכי הייצור שלנו מגובים על-ידי רשת אספקה משולבת המציעה דרכים מהירות וגמישות להבאת המוצרים שלנו לידיהם של לקוחותינו.

28 האתרים ב-11 מדינות המהווים את רשת הייצור של זואטיס חולקים מסירות לאיכות המוטבעת בכל תהליכי הייצור והאספקה שלנו. תוכניות השיפור המתמיד שלנו נועדו לגרום לנו להשתפר שנה אחר שנה, בלי שאי פעם נאלץ להקריב את האיכות לטובת היעילות.

חלק ניכר מפעילות המחקר והפיתוח שלנו מתקיים באותם האתרים שנועדו לייצור. מאפיין זה מאפשר לצוותי הפיתוח והמחקר שלנו לעבוד בסמוך לפעילות הייצור, תוך הטמעת תוכניות הייצור באופן ישיר לתוך תהליכי המחקר והפיתוח במעבדות שלנו. רופאים וטרינריים, מגדלים של חיות משק ובעלים של חיות מחמד מפיקים תועלת משיתוף פעולה הדוק זה, שכן הוא דוחף פרויקטים הנמצאים בשלב המחקר והפיתוח לייצור בהיקף מסחרי ביעילות ומסייע לנו, לספק מהר יותר לשוק מוצרים חדשים ומשופרים.

כל אחד מן המתקנים שלנו מתוכנן כך שיעמוד בדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות בכל הנוגע לעבודה עם חומרים כימיים או עם מחוללים של מחלות מדבקות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סוכנויות ממשלתיות וגופים רגולטוריים חשובים אחרים במדינות שבהן אנו פועלים כדי להבטיח ציות מלא להנחיות ולתקנות שלהם.

אנו משתמשים בקשת רחבה של טכנולוגיות חדשניות בייצור שלנו. תהליכי הייצור הבטוחים שלנו, לצד הסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים וההיסטוריה בת ששת העשורים שלנו כחברת "פייזר", מעניקים לנו בסיס איתן שעליו אנו פועלים כדי לתת מענה לצורכי הרופאים הווטרינריים והמגדלים, היום ובעתיד.