ישראל

חדשנות

Man in lab

בזואטיס, אנו ממקדים את החדשנות שלנו בגילוי ופיתוח הפתרונות שהלקוחות שלנו זקוקים להם כדי להצליח. התרופות והחיסונים שלנו בתחום בריאות בעלי החיים, התמיכה הטכנית והסיוע העסקי שאנו מציעים, המוכוונים כולם להשגת תוצאות, מתוכננים כך שיסייעו לוטרינרים ולמגדלים להתמודד עם אתגרי היומיום שלהם בעולם האמיתי. המסירות שלנו לחדשנות בתחום בריאות בעלי החיים ניזונה מתובנות הנאספות מאתרי המחקר של זואטיס מסביב לעולם, מרשת כלל-עולמית של שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות ומכוני מחקר מובילים ומן ההתפתחויות האחרונות בתעשיות קשורות כגון הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והחקלאות.

תוצאות החדשנות

ככל שצרכיהם של וטרינריים, בעלי חיות המחמד ומגדלי חיות המשק ברחבי העולם הולכים ומתפתחים, כך שואפת זואטיס לחזות את האתגרים הניצבים בפניהם ולפתח פתרונות חדשים, שיכולים לסייע להם לטפל בבעלי החיים באופן יעיל יותר ולנהל את עסקיהם ביצרנות גבוהה יותר. העבודה שלנו ניזונה מתובנות הנאספות מאתרי המחקר הפועלים ברחבי העולם, מרשת כלל-עולמית של בריתות עם אוניברסיטאות ומכוני מחקר מובילים ומן ההתפתחויות האחרונות בתעשיות סמוכות כגון הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והחקלאות.

פעילות המחקר שלנו הובילה למגוון רחב של מוצרים לאורך השנים אשר סייעו לרופאים וטרינריים להעניק טיפול טוב יותר לחיות משק, לחיות מחמד ולחקלאים לשפר את מדדי היעילות והרווחיות בפעילותם.

דוגמאות לחדשנותה של זואטיס מאתרי פעילות ברחבי העולם כוללות:

innovation cattle image

חיסון הנשימה הראשון, המסייע למנוע מחלה הנגרמת על ידי נגיף נשימתי בתאי הריאה בבקר.

מוצר יחודי לסירוס אימונולוגי של חזירים, המפחית ריח לוואי (boar taint) בחזירים וחוסך ניתוח סירוס.

תרכיב יעיל ובטוח להגנת גורים וכלבים בפני 6 מחלות מסוכנות. מרבים הכלבים בישראל מוגנים החל מגורות ומדי שנה עד זקנה.

החיסון היחודי לצמצום זיהומים בחיידק אי.קולי בעופות.