ישראל

מחקר ופיתוח

Research and Development

זואטיס מתמקדת בחדשנות מתמשכת של פתרונות בריאות לבעלי חיים, הנותנים מענה לצרכים של מגדלי בעלי החיים ולמטפלים בהם. פעילות המחקר והפיתוח נמצאת בליבת המאמצים שלנו למצוא פתרונות חדשניים המקדימים את צורכיהם העתידיים של רופאים וטרינריים ושל מגדלי חיות המשק וחיות המחמד בשווקים המקומיים שלהם מסביב לעולם.

החוקרים והמדענים שלנו ברחבי העולם עובדים כדי להרחיב את מגוון המוצרים הנוכחי שלנו ולשפר אותו על ידי הוספת זנים חדשים או התוויות חדשות, קבלת רישומים במדינות נוספות, או על ידי יצירת שילובים חדשים ונוסחאות חדשות כך שיותר לקוחות יוכלו ליהנות מהפתרונות שלנו לבריאות בעלי החיים. פעילות המחקר והפיתוח של מוצרים חדשים מובילה לגילויים חדשים בתחומי החקלאות, הפרמצבטיקה והביוטכנולוגיה. יכולתנו למנף הן את הגילויים של תעשיות אחרות והן את אלה של פעילות המחקר והפיתוח העצמית שלנו, מאפשרת תהליך מחקר ופיתוח מהיר יותר, יקר פחות ונוח יותר לחיזוי, כמו גם לתהליך מחקרי מתמשך ותמידי בדומה למחקרים בבריאות האדם.

תחומי מיקוד פעילות המחקר והפיתוח

המחקר שלנו ניזון הן מחדשנות בתוך זואטיס והן משיתוף פעולה עם שותפים חיצוניים. אנו מיישמים את המחקר שלנו על קשת רחבה ומגוונת של זנים, תחומי טיפול ואזורים גיאוגרפיים והוא מקיף חיסונים, תרופות, מוצרים גנטיים, דיאגנוסטיקה ומכשור ביולוגי.

יכולות מחקר ופיתוח

מומחיות

ארגון המחקר והפיתוח של זואטיס מורכב ממדענים מומחים לרוחבן של דיסציפלינות רבות במדע וברפואה הווטרינרית. מומחים אלה משתמשים במתקני המחקר העדכניים ביותר, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומיישמים גישות חדשניות כדי להמציא פתרונות בריאות שלמים לרופאים וטרינריים ומגדלים.

פעילותנו ברחבי העולם

בנוסף למשרדים הראשיים של פעילות המחקר והפיתוח שלנו הנמצאים בקלמזו, מדינת מישיגן, ארה"ב, רשת המחקר והפיתוח של זואטיס כוללת צוותי מחקר ופיתוח באתרים רבים בארה"ב (קליפורניה, איווה, מרילנד, מיזורי, נברסקה, ניו ג'רזי וקרוליינה הצפונית), בקנדה, באירופה (בלגיה, צרפת וספרד), באוסטרליה ובשווקים מתפתחים חשובים (ברזיל,הודו וסין).

רשת עולמית זו היא המאפשרת לנו להיות קשובים למגדלי לחקלאים ולרופאים וטרינריים, בכל אזור ואזור, ולתרגם את האתגרים שעומדים בפניהם לפתרונות חדשניים, מעשיים ושעומדים במבחן של עלות-תועלת, המותאמים כדי לתת מענה לצורכיהם. טביעת הרגל האזורית שלנו היא בליבת היכולת שלנו להגיב במהירות ובאופן מדויק כאשר צצות מחלות מדבקות, המתפשטות ומאיימות על חייהם של בני אדם ושל בעלי החיים, ועל פרנסתם של העוסקים בתחום.